Otomatik Kepenk

otomatik kepenk izmi
otomatik kepenk izmi
izmir otomatik kepenk firmaları
izmir otomatik kepenk firmaları
otomatik kepenk imalatçıları izmir
otomatik kepenk imalatçıları izmir

İzmir Otomatik Kepenk

Otomatik kepenkler, malzemesinin uzun ömürlü olması sebebi ile çokça tercih edilir. Bunun yanında tabiiki dışarıdan gelecek darbe ve yabancı maddelere karşı da dayanıklıdır. Otomatik kepenkler aynı zamanda kullanım yeri ve amacına ek olarak, içinin yani lamelin köpüklü olması sebebi ile ısı ve ses yalıtımı da yapmaktadır.

Fabrika, iş yeri, garaj, depo gibi yerlere istenilen boyda ve renkte tasarlanıp ölçünün boyuna göre motor gücü belirlenip ona uygun güçte motor seçilip monte edilir. Bu şekilde motorun ve malzemenin doğru tercih yapıldığı sürece ürünün taşıma ve çalışmasinda hiç bir sıkıntı yaşanmaz. Otomatik kepenkler ve motorları uzun ömürlü güçlü ve dayanıklıdır.

Dışarıdan gelen darbelere karşı geneli dayanıklıdır ancak kullanılan malzemenin özelliğine ve kalınlığına göre de değişkenlik gösterebilir.

Tek tuşla ve uzaktan kumanda ile açılıp kapanarak kullanım kolaylığı sağlayan, günlük hayatta evlerin garajlarında dahil geniş bir kullanım alanı sunmaktadır.

Otomatik kepenkler, elektrik kesintisi durumunda da jeneratörün olmadığı zamanlarda manuel olarakta açılıp kapanabilmektedir.

Motorları sessiz olup kullanım konforu konusunda da rahatsızlık vermemektedir.

İzmir’de otomatik kepenk konusunda büyük tecrübeye sahibiz ve sizlere en doğru çözüm için hizmet etmeye hazırız. Otomatik kepenk için detaylı bilgiyi bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Sonraki ÜrünFotoselli Kapı