Katlanır Cam Balkon

katlanır cam balkon üreticisi izmir buca
katlanır cam balkon üreticisi izmir buca
katlanır cam balkoncu buca
katlanır cam balkoncu buca
albert genau katlanır cam balkon izmir buca
albert genau katlanır cam balkon izmir buca
izmir katlanır cam balkon firması
izmir katlanır cam balkon firması
izmir katlanır cam balkon
izmir katlanır cam balkon
bucada katlanır cam balkon
bucada katlanır cam balkon
buca katlanır cam balkon
buca katlanır cam balkon
bucada cam balkon firması
bucada cam balkon firması
buca cam balkon
buca cam balkon
cam balkon üreticisi izmir
cam balkon üreticisi izmir
izmirde cam balkon
izmirde cam balkon
cam balkon fiması izmir
cam balkon fiması izmir
cam balkon izmir
cam balkon izmir
izmir cam balkon
izmir cam balkon

Albert Genau Katlanır Cam Sistemleri İzmir

Katlanır cam balkon sistemi öncelikle size konfor ve keyif odaklı bir alan yaratarak kış aylarında soğuk ve yağmurlu havalarda kış bahçenizde, balkonunuzda camlarınız kapalıyken o keyfi sürmenize veya yaz aylarında o sıcaklara rağmen balkonunuzda ve pergoleniz gibi yerlerde manzaranıza karşı camlar kapalı halde sıcaktan etkilenmeden özel alanınızda keyfini sürmeniz amacıyla tasarlanmış uzun yıllar kullanım sağlayan dayanıklı aksesuarları ve parçaları olan ürünlerdir.

Tüm bunlar tabi ki Albert Genau Katlanır Cam Sistemlerinin tasarlamış olduğu kusursuz çalışması ve kolay kullanımı olan bu markanın ürünleriyle size hizmet vermekteyiz. Piyasada kalite lideri olan Albert Genau’nun ürünlerini sizlere ulaştırıp hizmet vermekteyiz. Tekerlek çalışma sisteminin ve aksesuarlarının farkı ile her yerde kalitesini ve kullanım kolaylığını belli eden ürünlerdir.

Siz de kış bahçenizde, terasınızda, balkonunuzda ve pergolenizde dört mevsim rahat rahat oturup keyif yaparak zaman geçirmek istiyorsanız bizlere ulaşarak katlanır cam balkon ve katlanır cam sistemleri konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Katlanır Cam Balkon

Alüminyum rayların içinde hareket eden camların balkonun uygun köşelerine katlanmasıyla kullanılan katlanır cam balkon sistemleri, günümüzün oldukça yorucu ve stresli olan şehir hayatında insanların, kendilerini evlerinde daha özgür hissetmelerini sağlayan balkonların dört mevsim boyunca kullanılmasını sağlamaktadır. İzmir’de katlanır cam balkon sistemlerinden evvel insanlar balkonlarını kapatmak için alüminyum doğrama, PVC gibi malzemeleri kullanmaktaydı. Ancak bu malzemelerle balkon tamamen kapatıldığı için balkon işlevini kaybetmekte ve evin bir odası haline gelmekteydi. Buca katlanır cam balkon sistemleri ise balkonlara işlevini yeniden kazandırmıştır. Bu sistem sayesinde camlar bir tarafa doğru katlanarak balkon tamamen açılabilmekte, istenildiği zamanda katlar açılarak balkon tamamen kapatılabilmektedir. İzmir katlanır cam balkon sistemlerinin bu esnek özelliği balkonların özgür yaşam alanı olarak kullanılmasını mümkün kılmaktadır.

Ayrıca balkonların alüminyum doğrama, PVC gibi malzemelerle tamamen kapatılması insanların özgür yaşam alanlarını elinden almakla kalmamakta, binaların dış görüntüsünü bozduğu için çirkin bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Katlanır cam balkon sistemlerinde ise asıl bileşen cam olduğu ve şeffaf bir görünüm sağladığı için binanın görüntüsünü kesinlikle bozmadığı gibi genel mimariye uyumlu haliyle de estetik görünmektedir. Katlanır cam balkon sistemleri, balkonların kar, yağmur, soğuk, ayaz gibi olumsuz iklim koşullarında da kullanılmasını sağlamaktadır. Yine gürültü, polen, toz, yaprak, haşere, balkonlara yuva yapan hayvanlar, atıklar gibi balkonları olumsuz etkileyen durumlardan da İzmir’de katlanır cam balkon sistemleri sayesinde korunmak mümkündür. Cam balkon sistemlerinde lamine ya da temperli güvenli camlar kullanıldığı için camlar kırılsa dahi çevredekilere herhangi bir zarar vermez.

Katlanır Cam Balkon Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Katlanır cam balkon izmir sistemleri istenildiği zaman açılıp kapandığı için balkonları daha kullanışlı hale getirerek daha konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Binaların genel mimarisiyle uyumlu olarak estetik bir görünümü sağlar ve binayı çirkin göstermez.

Esnek kullanımı sayesinde her türlü iklim koşulunda balkon kullanılabilmektedir. Bu da özellikle kış mevsiminde insanların evlerin içine tıkılıp kalmasını engellemek gibi ciddi bir avantajı beraberinde getirmektedir.

Dış ortamların olumsuz koşullarından balkonları koruduğu için balkonların daha hijyenik ve sağlıklı olmasına ciddi katkı sağlamaktadır.

Isı bariyerli profillerle üretilen ray profil grupları sayesinde dış ortamla iç ortamı birbirinden ayırmak suretiyle ısı yalıtımı sağlayarak enerji tasarrufuna katkıda bulunur.

Temper işlemi uygulanan ısıcamlı sistemlerdeki manyetik birleşimler yüksek seviyede ses ve ısı yalıtımı sağlayarak balkonlarda yaşam konforunu artırır.

Isı Camlı Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Görsellik ve işlevsellik açısından sıradan bir cam balkonla kıyaslandığı zaman çok daha kullanışlı olan ısı camlı katlanır cam balkon sistemleri, balkonlarda yaşam konforunu da artırmaktadır. Balkonları daha yaşanılır ve daha ferah bir hale getiren ısı camlı katlanır cam balkon sistemleri, kullanıcının istediği ölçülerde ve özellikler de üretilebildiği için fiyatları da değişebilmektedir.

Tek bir rayın içerisinde sağa sola çekilmek ve son bulduğu noktada katlanmak suretiyle toplanan sisteme, ısıcamlı katlanır cam balkon sistemi denilmektedir.

Isıcamlı katlanır cam balkon sistemlerini kullanırken problem yaşanmaması ve uzun ömürlü olması için üretiminde hurda katkısız alüminyum profillerin yanı sıra birinci sınıf hammaddeden imal edilen aksesuarların kullanılması gerekir.

Şişe Cam patentli camların tercih edilmesi de konforu artıran bir diğer faktördür. Isıcamlı katlanır cam balkon sistemlerinin kanatları ise maksimum 70 cm eninde ve 260 cm uzunluğunda, minimum ise 20 cm eninde ve 260 cm uzunluğunda üretilebilmektedir.

Balkon yapı itibariyle İzmir Buca’da ısıcamlı katlanır cam balkon sisteminin katlanmasına ve toparlanmasına uygunsa, ısıcamlı katlanır cam balkon sistemleri balkonlarda konforlu bir yaşam için en ideal seçenektir.

Isıcamlı katlanır cam balkon sistemlerinin en önemli avantajlarından biri de evdeki yaşam alanına ekstradan bir oda katması ve balkonları keyifli bir şekilde dinlenilecek ve nefes alınabilecek hale getirmesidir.

Isı yalıtımı özelliği ile ısıyı içeriye hapsetmesi sayesinde kış aylarında faturayı düşürerek ev bütçesine katkı sağlamaktadır.

Özel sistemler bütünü olarak tanımlanan bu balkon modellemesinde kullanılan profillerin kalitesi kadar fitillerin ve fitil içi malzemelerin kalitesi de oldukça önemlidir. Standardın çok üstündeki kaliteli malzemelerden üretilen İzmir ısıcamlı katlanır cam balkon sistemlerinin ömrü çok daha uzun olmakta ve kullanıcı maksimum seviyede fayda sağlayabilmektedir.

Tek camlı katlanır cam balkon sistemleri ile fiyat kıyaslaması yapıldığı zaman daha pahalı bir sistem olsa da ısı yalıtımı özelliği sayesinde yaz mevsiminin sıcaklarında ve kış mevsiminin soğuklarında konforlu ve rahat bir ortam sağlayarak balkonu dört mevsim kullanmaya elverişli hale getirmektedir.

Tek Camlı Katlanır Cam Balkon Sistemi

Uygulamadaki ilk sistem tek camlı izmir katlanır cam balkon sistemleridir. Tek camlı katlanır cam balkon sistemlerinde 8 mm ve 10 mm temperli darbeye dayanıklı tek cam kullanılmaktadır.

Bu tür katlanır cam sisteminde hurda katkısız alüminyum profillerin yanı sıra birinci sınıf hammaddeden üretilen aksesuarlar kullanıldığı için uzun ömürlüdür. Ayrıca üretiminde paslanmaz gövde ve bu gövde de kullanılan çift rulmanlı tekerler sayesinde cam katlanarak açılır.

Bu sistemde de diğer Buca katlanır cam balkon sistemlerindeki gibi renkli temperli cam kullanılabildiği için bronz, füme, mavi, yeşil gibi standart renklerle üretilebilir. Bu renklerin haricinde renk tercihi olduğu takdirde işin termin süresinin yanı sıra fiyat farkı ödenmesi gerekir. Tek camlı katlanır cam balkon sistemlerinde Şişe Cam patentli camlar tercih edilmektedir.

Önceki ÜrünHızlı PVC Kapı